Foto: Peščanik Čuje se i sa desnice i sa levice (uz izuzetak premijera Benjamina Netanjahua): izraelski poraz, diplomatska katastrofa, Tramp nam je okrenuo leđa, a Stiven Vitkof je „Ješa“ (Jewboy). Nacija oplakuje nesreću, poraz i takoreći novi Holokaust. Benetova ekipa odmah uskače i obećava rešenje. Obnoviće odnose sa Sjedinjenim Državama i vratiti Izrael na polja smrti da dovrši posao. Ali ovo nije ni katastrofa ni Holokaust.